Bednění a příslušenství pro bednění »

Systém pro zadržování vody AQUABOX

Systém pro zadržování vody AQUABOXZaslat ceny tohoto výrobku »

Vysokokapacitní modulární systém pro zadržování, infiltraci, likvidaci nebo opětovné použití dešťové vody.
Systém Aquabox byl navržen pro efektivní zadržování dešťové vody a je vhod- ný pro různé aplikace, jako jsou retenční systémy. Byl navržen pro rychlou instalaci, plně kontrolovatelný a vhodný jak pro krajinu, tak pro dopravní oblasti, a to v souladu se standardními parametry udržitelných drenážních systémů.
Aquabox je podzemní plastový modul, ve kterém se shromažďuje a skladuje voda. Cílem tohoto systému je dočasně shromáždit dešťovou vodu a s časovým zpožděním ji uvolnit do kanalizace, aby se zabránilo záplavám v městských oblastech. Retenční nádrž je vytvořena množstvím prvků Aquaboxu, které, lze propojovat.

02/02_52_01_AquaboxVÝHODY
Účinná disperze vody se sníženou hloubkou ražby a sníženými objemy ve srovnání s tradičními systémy. 96 % retenční kapacity vody výryzně vyšší ve srovnání s dispergujícími štěrkové vrstvy a -- perforované trubky. 100 % kontrolovatelné a přístupné pro čištění. Lehké moduly.
Rychlá a snadná instalace. Šetří úložný prostor. Nosnost třídy SLW 60. Univerzální. Vyrobeno z recyklovaného polypropylenu. Použitelnost i v případech velmi vysoké podzemní vody.

Použití pro:
- Retenční nádrž.
- Akumulárenská nádrž pro opakované použití.
- Skladovací a drenážní nádrž.
- Použití dešťové vody v domácnostech.
- Zavlažování veřejných parků.
- Odvodnění průmyslových a komerčních oblastí.

02/02_52_02_Aquabox

02/02_52_03_Aquabox

02/02_52_04_Aquabox

02/02_52_05_Aquabox